Vítáme Vás na oficiálních stránkách mladších žáků, ročníků 2004 a 2005,

SK Roudnice nad Labem.

 
 

!!!Nominované hráče na zápasy žádáme o 100% účast!!!

Omluvenky posílat ihned po zveřejnění nominací
Děkujeme :)

 

 
 

Tréninky v týdnu 23 - 29.1.2017

PO - A fitness

ÚT a ČT 16:30 - 18:00 - Pod Lipou UMT

 

A a B -Tým

 Pondělí - A-fitness (cvičení)

skupina 1. od 16:00
Bidlo, Boušek, Kulhan, Kokeš, Hotovec, Vavrný, Svoboda, Šlégr, Tumpach, Kliment, Naimann,Zahajský
 
skupina 2. od 17:00
Brídl, Poborský, Skokan, Šveňha, Vlček, Černý, Náprstek, Tošner, Rafaj, Volák, Job,Dolejš
 
VŠICHNI OBLEČENÍ NA CVIČENÍ + SÁLOVÁ OBUV
______________________________________________________________________

  zimní liga Meteoru - FK Straky

kdy: sobota 28.1.2017
   kde: UMT  Meteor Praha Libeň
výkop: 13:00
sraz: v 11:45 U Lidlu
nominace:Tumpach,Šlégr,Kliment,Kokeš,Náprstek,
Svoboda,Tošner.Vlček,Dolejší,Záveský,Naimann
 

Halový turnaj O pohár OFS - Roudnice n/L

kdy: sobota 28.1.2017
   kde: hala Pod Lipou
výkop: 14.00
sraz: 13.15. v hale
nominace: Volák,Boušek,Kulhan,Hotovec,
Skokan,Rafaj,Šveňha,Korda,Jehl

 

Halová zimní liga - Finále

kdy: NEDĚLE 29.1.2017
   kde: hala KRUPKA
výkop: 9.00
sraz: 7.30. U Lidlu
nominace: Tumpach,Kulhan,Vavrný,Boušek,
Skokan,Kliment,Kokeš,Vlček,Tošner
 

 

 

_________________________________________________________________________

 

 

C-tým

Úterý a čtvrtek  - 16:00 až 17:00
HALA - NEKLANOVA ULICE - sálová obuv nutná
 
 

HALOVÝ TURNAJ ČESKÁ LÍPA

kdy: SOBOTA - 14.1.2017
kde: sportovní hala Česká Lípa
výkop: 9:00
sraz: 7:30. u Lidlu
nominace:
Korda, Jehl, Mareš, Vávra, Kysilka, Tyl, Vališ, Pišl, Whitehead, Gratias, Rajniš
_____________________________________________________________________

C-tým

Úterý a čtvrtek  - 16:00 až 17:00
HALA - NEKLANOVA ULICE - sálová obuv nutná
 

HALOVÝ TURNAJ -

kdy:
kde:
výkop: 
sraz:
nominace:
 
______________________________________________________________________

 

Starší žáci

Mistrovské utkání - ...........

kdy: ............
kde: ............
sraz: ............
nominace:.....
 
______________________________________________________________________________
 
 

 

Odehrané zápasy:

 
A - mužstvo - zimní liga Meteoru

SK Roudnice : FK Praga 3:1 branky: Kokeš,Náprstek,Skokan

SK Roudnice : FK Nymburk 2:6 branky. Kliment 2

 

SK Roudnice "C"

halový turnaj Roudnice

1.místo

 

                         
KRAJSKÁ SOUTĚŽ MŽ
                                                                                              po podzimní části
 SK ROUDNICE "B" -  druhé místo

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR MŽ -
po podzimní části
SK ROUDNICE "C" - druhé místo
 

 

OKRESNÍ PŘEBOR SŽ -
 po podzimní části
 SK ROUDNICE "B" - druhé místo