Vítáme Vás na oficiálních stránkách mladších žáků, ročníků 2004 a 2005,

SK Roudnice nad Labem.

!!!Nominované hráče na zápasy žádáme o 100% účast!!!

Omluvenky posílat ihned po zveřejnění nominací
Děkujeme :)

Vybíráme příspěvky na jarní část sezony ve výši 1000Kč!

                -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NOVINKA!!!Fotogalerie žáku - podívejte se :

skroudnice-zaci | SK Roudnice žáci | Seznam alb – rajce.net

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRÉNINKY  A + B týmu jaro 2017

1. - 7.5.!!!

 STŘEDA,ČTVRTEK

16.30. -  18.00.

 (sraz vždy do 16.15. v kabině)

 
 

ZÁPASY Mladších žáků:


Mistrovské utkání KP MŽ -  FK Neštěmice

kdy: neděle 30.4.
výkop: 12.00.
kde: Pod Lipou
sraz: 11.15. - Pod Lipou
nominace: 
Tumpach,Vlček,Kliment,Kokeš,Kulhan,
Šlégr,Brídl,Šveňha,Rafaj,Svoboda,Vavrný

mistrovský turnaj KS r. 05 a ml. - Podbořany

kdy: neděle 30.4.
   kde: Podbořany
výkop: 9.30.
sraz:  7.45. - U Lidlu - mikrobus
nominace:
Boušek,Skokan,Naimann,Volák,Tošner,Hotovec,
Náprstek,Černý,Bidlo,Záveský,Kubánek
 

turnaj Povrly r.04 - POVRLY

kdy: pondělí 1.5.
   kde: Povrly
výkop: 8.30.
sraz:  7.00. - auty
nominace:
Tumpach,Vlček,Kliment,Kokeš,Kulhan,Skokan
Boušek,Poborský,Brídl,Šveňha,Rafaj,

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mladší žáci "C"

C-tým

Úterý a čtvrtek  - 16:00 až 17:00
HALA - NEKLANOVA ULICE - sálová obuv nutná
 
 

HALOVÝ TURNAJ ČESKÁ LÍPA

kdy: SOBOTA - 14.1.2017
kde: sportovní hala Česká Lípa
výkop: 9:00
sraz: 7:30. u Lidlu
nominace:
Korda, Jehl, Mareš, Vávra, Kysilka, Tyl, Vališ, Pišl, Whitehead, Gratias, Rajniš
_____________________________________________________________________

Tréninky  -  areál Pod Lipou

ÚTERÝ, ČTVRTEK - 16.30 - 18.00.

(sraz vždy do 16.15. v kabině)

 

Mistrovské  utkání OP - BUDYNĚ

kdy: sobota - 29.4. - 10.00.
kde: Budyně
sraz: 9.15. - Budyňě
nominace:
Korda,Mareš,Jehl,Pišl,Vodochodský,Vávra,
Dolejší,Kořínek,Tyl,Kysilka,Vališ,
 
 
 

Odehrané zápasy:

KP MŽ -

SK Rce : TJ Krupka 8:3

branky: Kliment 4, Náprstek 2,Kokeš,Tošner

SK Rce : FK Děčín 7:5

branky: Kliment 5,Kokeš,Kulhan

SK Rce : Brozany 10:2

branky:Rafaj 2,Brídl2, Boušek,Kulhan,Kliment,

Poborský,Vlček,Šveňha

SK Roudnice : Trnovany 2:0

branky: Krahula 2

SK Roudnice : FK Ústí n/L 5:3

branky: Kliment 3, Kulhan,Poborský

SK Roudnice : Velké Březno 16:1

 

KS MŽ "B"

SK ROUDNICE "B" -  druhé místo

OP MŽ "C"

SK Rce : Rovné 8:0

SK Rce : Litoměřicko "C" 8:1

SK Roudnice : Liběšice 3:2

branky: Mareš 2, Kořínek

SK ROUDNICE "C" - FK Polepy 6:4

branky: Jehl 4,Rajniš,Vališ

OP  SŽ "B"

SK Roudnice B : Bechlín 0:1

 SK ROUDNICE "B" - Velemín 5:2

branky: Náprstek 2

,Hotovec,Chvojka,Korda